Aktualności

 WAKACJE w LUDOWNI

Zapraszamy dzieci i młodzież na kreatywne warsztaty wakacyjne. Będzie można poznać zarówno współczesne sposoby dekorowania przedmiotów, jak i tradycyjne techniki rękodzieła. Tym razem czeka was przygoda z szyciem, baw-wełną, oraz ceramiką i decoupage…
Prowadzimy zapisy na następujące zajęcia:

06 – 10 sierpnia 2018r.
I grupa – Szycie – godzina 09.00-12.00
II grupa – Baw-wełna – godzina 16.00-19.00

20 – 24 sierpnia 2018r..
V grupa – Szycie – godzina 09.00-12.00
VI grupa – Decoupage – godzina 16.00-18.00

27 – 31 sierpnia 2018r.
VII grupa – Ceramika – godzina 10.00-12.00
VIII grupa – Decoupage – godzina 16.00-18.00

Decoupage
Podczas zajęć uczestnicy poznają sposoby przygotowywania i dekorowania powierzchni drewnianej, szklanej i styropianowej. Nauczą się jak prawidłowo naklejać serwetki, papier ryżowy i papier soft. Poznają techniki postarzania i wykończenia. Samodzielnie ozdobią i zabiorą ze sobą do domu min 5 przedmiotów. Zajęcia dla dzieci i młodzieży od 7 lat, zajęcia są dostosowane stopniem zaawansowania do uczestników poszczególnych grup wiekowych.

Szycie
Jedyna możliwość poznania sposobów pracy z igłą  Podczas zajęć uczestnicy wykonają ręcznie, jak również przy pomocy maszyny do szycia m.in.: maskotki, koszyki, etui na telefon/portfel, torby, poduszki. Zajęcia dla dzieci od 8 lat.

Ba-wełna
Zajęcia rozwijające zdolności manualne, pozwalające zgłębić techniki pracy z wełną i bawełną… Uczestnicy nauczą się posługiwania szydełkiem, poznają techniki tkackie, dziewiarskie i filcowanie. Szydełka i przyrządy dziewiarskie staną się własnością uczestników, aby mogli zgłębiać techniki po zakończeniu warsztatów. Zajęcia dla dzieci od 9 lat.

Ceramika
Uczestnicy wykonają prace stosując różnorodne sposoby modelowania gliny; m.in.: na bazie kuli, z plastrów, techniką wałeczków, modelowania w formach. Wszystkie prace po okresie wysuszenia i wypaleniu zabiorą ze sobą do domu. Zajęcia dla dzieci od 6 lat.

Na warsztaty obowiązuje rezerwacja miejsc. Liczy się kolejność zgłoszeń, a gwarantem miejsca jest wpłata. Kursy odbywają się w małych, maksymalnie 10-osobowych grupach, pozwalając każdemu na wykonanie autorskiego i niepowtarzalnego projektu. Liczba miejsc ograniczona.
Zajęcia trwać będą przez 5 dni, po dwie lub trzy godziny zegarowe dziennie.
Cena regularna 165 zł; dla pierwszych 4 osób i stałych klientów cena promocyjna: 140 zł.

 

W trakcie wakacji pracownia otwarta jest wyłącznie w czasie trwania warsztatów. Przy grupie min 3 osobowej istnieje możliwość umówienia się na zajęcia indywidualne. Zapraszamy 🙂

 

Informacje i zapisy

tel 531706633

warsztaty@ludownia.pl

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz