Aktualności

Wakacje w Ludowni!!!

Kolejny sezon wakacyjny przed nami i kolejne propozycje warsztatowe dla dzieci i młodzieży. Zapraszamy na następujące terminy i tematy zajęć:

01-05 lipca, godzina 10.00-13.00 
Podczas zajęć uczestnicy poznają sposoby przygotowywania i dekorowania powierzchni drewnianej, szklanej i styropianowej. Nauczą się jak prawidłowo naklejać serwetki, papier ryżowy i papier soft. Poznają techniki postarzania i wykończenia. Samodzielnie ozdobią i zabiorą ze sobą do domu min 5 przedmiotów. Zajęcia dla dzieci od 8 lat.

08-12 lipca godzina 10.00-13.00
Dla artystów, kochających trójwymiarowość i przestrzeń przygotowaliśmy warsztaty rzeźbiarskie. Wykorzystując różnorodne materiały plastyczne przedstawimy sposoby tworzenia form płaskich i przestrzennych. Wykorzystamy paper-mache, masy modelujące, oraz utwardzacze do tkanin paverpol. Zajęcia rozwijają kreatywność i wyobraźnię, a przede wszystkim sprawiają radość podczas dzieła tworzenia. Zajęcia dla dzieci od 8 lat.

19-23 sierpnia godzina 10.00-13.00
Dla dziewczynek, którym bliskie są zabawy z lalkami, proponujemy wykonanie dla nich domku wraz z wyposażenie. Będziecie kleić, malować, szyć i dziergać. Wykonamy miniaturowe mebelki, elementy wyposażenia i ozdoby. Będzie to wspaniała zabawa dla każdego. Zajęcia dla dzieci od 8 lat.

26-30 sierpnia – tematyka zostanie ustalona w zależności od zainteresowania odbiorców 🙂

Na ferie obowiązuje rezerwacja miejsc. Liczy się kolejność zgłoszeń, a gwarantem miejsca jest wpłata. Kursy odbywają się w małych, maksymalnie 10-osobowych grupach, pozwalając każdemu na wykonanie autorskiego i niepowtarzalnego projektu. Liczba miejsc ograniczona.

Zajęcia trwać będą przez 5 dni, przez trzy godziny zegarowe dziennie.
Cena regularna 200 zł; dla pierwszych 4 osób, rodzeństwa i stałych klientów cena promocyjna: 180 zł.

 

Informacje: 
tel. 531706633
warsztaty@ludownia.pl

 


 

pracownia-artystyczna-ludownia-2

Rok szkolny w LUDOWNII

Jak co roku każdy dzień tygodnia poświęcony jest innym zajęciom.

W każdym tygodniu umożliwiamy zapoznanie się dzieciom z różnymi technikami rękodzieła pozwalającymi na wszechstronny rozwój umiejętności manualnych  i motorycznych, ale też odnalezienie radości w dziele tworzenia. Stali uczestnicy zajęć (min 5 warsztatów) otrzymują upust na  zajęcia w roku szkolnym, oraz podczas ferii i wakacji.

Zajęcia pozwalające na zdobycie gruntownej wiedzy z zakresu formowania ręcznego i zdobienia ceramiki. Podczas warsztatów, każdy uczestnik traktowany jest indywidualnie i może realizować własne pomysły jednak zgodne z technicznymi uwarunkowaniami materiału…

W każdy weekend zapraszamy na inne warsztaty. Gdy mamy wolne i więcej czasu do zagospodarowania – zapraszamy do pracowni. We wrześniu: tradycyjne ozdoby ze słomy, comiesięczne spotkanie z koronka klockową i po raz pierwszy: warsztaty serowarskie…

 

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnym harmonogramem w zakładce: „warsztaty i szkolenia”

 

Informacje i zapisy: 
tel. 531706633
warsztaty@ludownia.pl

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz